Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Karatisti Mihovila osvojili četiri medalja u Ivancu

Fotografije uz članak 2
19.10.2019

Karate klub Ivanec bio je u subotu, 19. listopada 2019. godine, domaćin dvanaestog po redu Memorijalnog turnira poginulih hrvatskih branitelja ovoga grada. Turnir je okupio 43 kluba, a sudjelovalo je više od 440 natjecatelja. U takvoj konkurenciji članovi Karate kluba Mihovil osvojili su četiri medalje, pod vodstvom trenera Dina Bermanca.

Rezultati su sljedeći: Ivan Berljak u kategoriji mlađih kadeta (+57 kg) osvojio je brončanu medalju, David Bermanec u kategoriji mlađih učenika (-38 kg) i u kategoriji mlađi učenici (+38 kg) osvojio je srebrnu medalju te Lea Berljak, koja je u konkurenciji Cicibanke (- 22 kg) osvojila drugo mjesto. Zapaženi nastup, prema riječima trenera Dine Bermanca, zabilježila je mlada nada kluba Jan Horvat  u konkurenciji učenika. Natjecatelje su na natjecanju vodili, podržavali i bodrili, uz trenera Dinu Bermanca, njihovi roditelji.