Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Prijem za sjajne mlade stolnotenisače

Fotografije uz članak 2
29.01.2023

Gradonačelnik Ljubomir Kolarek priredio je, u subotu 28. siječnja, prijem za uspješne članove Gradskog stolnoteniskog kluba Prelog. U pratnji predsjednika kluba Krešimira Horvata predstavili su svoje izuzetno uspješne rezultate. Serija odličnih rezultata krenula je početkom godine osvajanjem seniorskog Prvenstva Međimurja za žene Tonke Hozjak,  dok je njezina sestra Lucija Hozjak osvojila treće mjesto. Ovo je prvi naslov seniorske prvakinje Međimurja za klub iz Preloga.

Tjedan dana kasnije održano je Prvenstvo Međimurja za mlađe kategorije te veteransko prvenstvo. U kategoriji U-13 Tin Horvat je osvojio drugo mjesto. U kategoriji U-15 nastupilo je pet predstavnika kluba iz Preloga. Lucija Hozjak je osvojila drugo mjesto, a Ena Burić i Helena Cmrečki treće mjesto. Fran Matošić je osvojio prvo mjesto u istoj dobnoj kategoriji dok je Tin Horvat osvojio treće mjesto. U kategoriji U-17 Helena Cmrečki je bila druga, a Lucija Hozjak treća. Također, Fran Matošić osvojio je treće mjesto u toj kategoriji. I na kraju, u kategoriji U-19 Nika Burić osvaja drugo mjesto. U nekoliko dana, tako je od kadetskih do seniorske kategorije osvojeno ukupno, rekordnih 12 odličja. Svega toga ne bi bilo bez odličnih trenera, Roberta Mikaca i Ninija Bujana te ozbiljnog rada i trenera i djece. Stolnotenisači su se pohvalili i veteranskom kategorijom, gdje je Dubravko Hozjak osvojio treće mjesto u kategoriji 40-49, a u kategoriji 70+ Vinko Legin je bio najbolji. Gradonačelnik Kolarek čestitao je na sjajnim rezultatima, istakavši da će učiniti sve kako bi stolnotenisači imali još bolje i kvalitetnije uvjete za rad.