Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

U Oporovcu odigran turnir prvaka

Fotografije uz članak 13
02.08.2015
U organizaciji Nogometnog kluba Galeb iz Oporovca proteklog je vikenda održan turnir prvaka međimurskih nogometnih liga. U subotu su odigrane utakmice polufinala turnira prvaka nogometnih liga. U prvom susretu je Hajduk Brezje pobijedio Jedinstvo Gornji Mihaljevec sa po jednim golom u svakom poluvremenu. U drugom susretu domaćin Galeb je bio bolji od Mladosti iz Palinovca sa 2:0, također s jednim golom u svakom poluvremenu.

U nedjelju je odigrano finale u kojem su se sastali prošlogodišnji prvak 2. Međimurske lige skupine Istok Galeb iz Oporovca te prvak 3. Međimurske lige Hajduk iz Brezja. Rezultatom 6:2 naslov pobjednika ovog turnira pripao je domaćinu, ekipi Galeba iz Oporovca. Ovaj turnir bio je uvod u  ovogodišnju sezonu natjecanja Međimurskog nogometnog saveza. Prvenstva međimurskih nogometnih liga počinju 16. kolovoza, a 05. kolovoza odigrat će se prvo kolo kupa Međimurskog nogometnog saveza.

U Oporovcu je 4. kolovoza proslavljeno tradicionalno proštenje u povodu Gospe Snježne. Potom je u kapeli služena sveta misa koju je predvodio vlč. Matiija Vonić.