SJEDIŠTE GRADSKE UPRAVE:
Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Turnir mlađih dobnih kategorija Nogometnog kluba Mladost Komet Prelog

15.01.2017

Ukupno 41 ekipa sudjelovala je ovoga vikenda na malonogometnom turniru mlađih dobnih kategorija, u organizaciji Nogometnog kluba Mladost Komet iz Preloga. Ekipe su bile podijeljene u tri dobne kategorije: U6, U8 i U10. Među najmlađima, kategoriji U6, prvo je mjesto osvojila ekipa ŠN Lumen 1, druga je bila ekipa ŠN Sveti Martin, a treće mjesto je osvojila ekipa NŠ Međimurje. Najbolji je strijelac među najmlađima Viktor Dodlek iz trećeplasirane ekipe Međimurja, najbolji golman Roko Valentak , a najbolji igrač Ivan Babok, oba iz pobjedničke ekipe ŠN Lumen 1. Nagrade je među najmlađima podijelio Željko Sokač, predsjednik Nogometnog kluba Mladost komet iz Preloga. Ekipa Škole nogometa Lumen osvojila je prvo mjesto u dijelu turnira U8. U finalu je protiv Mladosti Komet 1 završilo 0:0, a Varaždinci su imali više sreće u raspucavanju šesteraca. Treće mjesto osvojila je ekipa Slaven Belupa 1. Najbolji strijelac bio je Domagoj Maltar, a najbolji golman Teo Krznar, oba iz Mladosti Komet 1. Najbolji igrač bio je Ian Tepšić iz Lumena. Nagrade je najboljima podijelio Dejan Naranđa, predsjednik Zajednice sportskih udruga Grada Preloga. Šesnaest ekipa okupio je turnir u kategoriji U10. Prvo mjesto ovojila je ekipa Varteksa koja je u finalu bila bolja od momčadi Slaven Belupo 1. Treće mjesto osvojilo je Međimurje 1 pobijedivši nakon udaraca sa šest metara ekipu Mladosti Komet 1. Tako je našoj ekipi pripalo četvrto mjesto. Najbolji je igrač bio Leon Novosel, najbolji golman Jan Hlapčić, a najbolji strijelac Fran Vidaković, svi iz pobjedničke ekipe Varteksa. Nagrade je najboljima predao Dražen Gregoraš, direktor i vlasnik Sportsko rekreacijskog centra DG Sport iz Preloga. Nogometni klub Mladost Komet zahvaljuje svim malim igračima, trenerima i posebno svim roditeljima na pomoći u organizaciji turnira. Također veliko hvala na gostoprimstvu DG Sportu i Hotelu Panorama te sponzorima koji su pomogli u organizaciji turnira: Grad Prelog, Zajednica sportskih udruga Grada Preloga, Međimurski nogometni savez, Hilding Anders d.o.o. Prelog te Marti d.o.o. Prelog.