Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301
Tagovi: Karate klub Mihovil

Karatisti Karate kluba Mihovil iz Preloga osvojili sedam medalja u Ivancu

Fotografije uz članak 2
22.10.2018

Karate klub Ivanec bio je u subotu, 20. listopada 2018. godine, domaćin jedanaestog po redu Memorijalnog turnira poginulih hrvatskih branitelja ovoga grada.Turnir je okupio 25 klubova, a sudjelovalo je više od 440 natjecatelja. U takvoj konkurenciji članovi Karate kluba Mihovil osvojili su sedam medalja pod vodstvom trenera Dina Bermanca.Rezultati su sljedeći: Ivan Berljak u kategoriji učenici (+40 kg) osvojilo je srebrnu medalju, David Bermanec u kategoriji mlađi učenici (-40 kg) osvojio je brončanu medalju, Borna Bukal u kategoriji učenici (+45 kg) osvojio je brončanu medalju, Benjamin Muhadžić u kategoriji učenici (-45 kg) osvojio je brončanu medalju, Tino Panić u kategoriji cicibana (+24 kg) osvojio je brončanu medalju, Domagoj Turk u kategoriji kadeta (-70 kg) osvojio je zlatnu medalju dok je Oliver Židov u kategoriji učenici (-45 kg) osvojio je srebrnu medalju. Zapaženi nastup prema riječima trenera Dina Bermanca zabilježila je mlada nada kluba Lovro Bukal. Natjecatelje su na natjecanju podržavali i bodrili trener Dino Bermanec te roditelji.