Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Aktivni tenisači Teniskog kluba Prelog

Fotografije uz članak 5
27.04.2019

Proteklog vikenda održano je Prvenstvo Teniskog kluba Prelog  u parovima. Natjecanja su se odvijala u dvije kategorije: mješoviti i muški parovi. U kategoriji muških parova prvo mjesto osvojili su Žarko Bermanec i Željko Horvat pobijedivši u finalu Josipa Ludaša i Zlatka Filipića 6/2; 6/3, koji su se morali zadovoljiti drugim mjestom. Treći su bili Milivoj Petković i Dino Peklar. U kategoriji mješovitih parova prvo mjesto osvojili su Nataša Jurčec i Dino Peklar, drugo Tea Oto i Josip Ludaš a treće Sonja Ivoš i Zlatko Filipić. Uz početak Lige kluba koja je krenula prije nekoliko dana sa rekordnih 55 sudionika, ovo je bila dobra najava da će i ove godine biti veoma živo na terenima Teniskog kluba Prelog. Ono što nam predstoji je prvi nastup ove godine seniorske ekipe u 3. Hrvatskoj ligi i to kao domaćini Sireli iz Bjelovara, u subotu 4. svibnja na terenima ujutro u 10 sati. Također, protekloga vikenda, trening sa Tamarom Balent održala je Niki Tomeljak, djevojčica koja je u utorak pobijedila Tamaru u finalu HTS-ovog turnira u Samoboru. Trening je odrađen u sklopu priprema za Međunarodni turnir za djevojčice i dječake do 12 godina koji se održava od 27. travnja do 4. svibnja na terenima Teniskog kluba Franjo Punčec u Čakovcu.  Tamara je kao najbolja međimurska tenisačica do 12 godina, od organizatora turnira, dobila pravo nastupa u glavnom turniru među 32 najbolje djevojčice, a uz nju glavni turnir igra još samo 6 predstavnica Hrvatske. O jačini turnira najbolje govori podatak da su joj protivnice u skupini predstavnice Mađarske, Rusije i Japana.  Nagrađenim parovima sve čestitke, Tamari puno uspjeha na ovotjednom nastupu na Tennis Europe turniru u Čakovcu, a seniorima Teniskog kluba Prelog želje da se što bolje predstave na početku sezone 3. Hrvatske lige.