Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Nove medalje za karatiste Karate kluba Mihovil

Fotografije uz članak 1
30.01.2023

U subotu, 28. siječnja u sportskoj dvorani Aton Nedelišće, održao se međunarodni karate turnir Grand Prix Međimurja 2023. Karatisti Karate kluba Mihovil iz Preloga na tom su natjecanju osvojili pet medalja. Hana Horvat  je u kategoriji mlađe učenice  do 27 kilograma osvojila drugo mjesto, Jakov Glavina u kategoriji kadeta do 70 kilograma osvojio je drugo mjesto, zatim Ivan Berljak u kategoriji juniora do 76 kilograma također drugo mjesto te Luka Medved u kategoriji mlađih kadeta  do 69 kilograma i Martin Medved  u kategoriji mlađih učenika do 35 kilograma osvojili su treća mjesta. Zapažene rezultate na spomenutom natjecanju postigli su i Lea Berljak, Timon Horvat i Zara Horvat. Na natjecanju su karatiste bodrili treneri Luka Marđetko i Maja Šestak, a dobrih rezultata ne bi bilo bez uvijek prisutne potpore roditelja. Čestitkama se pridružuju i ponosni treneri kluba Leona Krušelj, Nikola Kovačić i Miljenko Krušelj.