Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Nove medalje karatista Mihovila

Fotografije uz članak 3
22.04.2023

Prošlog je vikenda u Maloj Subotici održan 17. karate turnir Cro Cup, na kojem je nastupilo rekordnih 487 natjecatelja iz 55 klubova i čak 5 država. Karatisti Karate kluba Mihovil iz Preloga  osvojili su 4 medalje,  3 srebrne i 1 brončanu. Tako su srebrne medalje osvojili Lea Berljak u kategoriji učenica do 39 kilograma, Zara Horvat u kategoriji učenica do 44 kilograma te Jakov Glavina u kategoriji mlađih kadeta do 64 kilograma. Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je Ivan Berljak, u kategoriji juniora iznad 76 kilograma. Zapažene rezultate postigli su i Timon Horvat, Borna Bukal, Luka Medved i Marin Kalanjoš. Na natjecanju su karatiste bodrili treneri Miljenko Krušelj, Luka Marđetko, Maja Šestak i Leona Krušelj, a dobrih rezultata ne bi bilo uz uvijek prisutnu potporu roditelja.