Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Nove medalje za karatiste Karate kluba Mihovil

Fotografije uz članak 2
31.01.2022

U subotu, 29. siječnja 2022. godine, u Sportskoj dvorani Aton Nedelišće, održao se međunarodni karate turnir, Grand Prix Međimurja 2022. Karatisti Karate kluba Mihovil iz Preloga ponovno su bili uspješni te su na vrlo jakom turniru osvojili četiri medalje. Dalia Šestak, u kategoriji djevojčice 7-8 godina do 33 kilograma, osvojila je drugo mjesto, a u kategoriji djevojčice 9-10 godina treće mjesto. Jakov Glavina, u kategoriji dječaka do 54 kilograma, osvojio je treće mjesto, Ivan Berljak, u kategoriji kadeta do 56 kilograma treće mjesto. Zapaženi rezultat na spomenutom natjecanju postigla je i Lea Berljak u kategoriji djevojčica. Na natjecanju su karatiste bodrili treneri Luka Marđetko i Maja Šestak, a dobrih rezultata ne bi bilo bez uvijek prisutne potpore roditelja. Ponos i zadovoljstvo novim uspjesima svojih natjecatelja, istakli su i predsjednik kluba Valent Blažeka te tajnik kluba Miljenko Krušelj.