Tri dana nogometa i dobre zabave ispunilo je prošlog vikenda igralište Nogometnog kluba Draškovec. Za kraj duge i naporne sezone, Nogometni klub Draškovec organizirao je trodnevni Malonogometni trunir „Med vulicama“. Turnir je krenuo u petak 19. lipnja, a nakon što je svečano obilježen završetak radova na rekonstrukciji ograde u Sportskom parku Draškovec, Nogometnog kluba Draškovec, na nogometnom terenu ogledali su se najmlađi. Nogometne utakmice mališana iz nogometnih škola iz Preloga i Cirkovljana, Nogometne škole Ivanovec Štefanec i Nogometne škole Lumen, ispunile su prvi dan tradicionalnog turnira „Med Vulicama“. U subotu i nedjelju, turnir se odigrao u dvije kategorije, ulični turnir i turnir kafića. U uličnom turniru prvo je mjesto osvojila ekipa koju su činili igrači iz ulica Kralja Zvonimira i Prvomajske, drugo mjesto igrači iz Draškovićeve i Vladimira Nazora, a treće mjesto igrači s Trga Male Gospe i ulica Tina Ujevića i Bana Josipa Jelačića. Najbolji je strijelac bio Luka Balent, igrač Roko Djuran, a golman Goran Slaviček. U konkurenciji kafića prvo je mjesto osvojila ekipa Caffe bara Rok, drugo mjesto Mat – Mar, a treće Village bar. U ovoj konkurenciji najbolji je igrač bio Aldin Begović, golman Kristijan Ribić, a strijelac Gabriel Coutinho. Nagrade je najboljima predao predsjednik Nogometnog kluba Draškovec Alen Baranašić sa svojim suradnicima. Sve posjetitelje dočekala je svakodnevno i bogata ugostiteljska ponuda: langoši, roštilj, pravi party uz napuhance za najmlađe. Turnir u Draškovcu zaista je bio pravo osvježenje.