Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Zlatna strijela Preloga

Fotografije uz članak 4
05.07.2015
Nakon turnirskog dijela po četiri najbolja streličara iz svake kategorije pucali su na jaje za zlatnu strijelu. U raspucavanje za zlatnu strijelu ulaze kategorije kadeta, juniora, seniora i veterana. U stilu složenog luka zlatnu je strijelu ponio Domagoj Buden iz Agrama. U stilu olimpijskog luka kao prvoplasirani u finale raspucavanja ušao je Krešimir Štrukelj iz Katarine Zrinski i sa tri pogotka u jaje na 30 metara osvojio je zlatnu strijelu za 2015. U stilu standardnog luka pobijedio je Bruno Halabarec iz Katarine Zrinski koji je kao kadet uspio ući, kao četvrti, u raspucavanje na jaje. U stilu goli luk zlatnu strijelu je osvojio Željko Petric iz Navaha. Među osamdesetak natjecatelja nastupili su i natjecatelji Streličarskog kluba Prelog, Ivan Horvat u kategoriji složeni luk te Draško Mihinjač u kategoriji goli luk. Unatoč vrućini organizacija je, kao i uvijek, bila odlična te su svi natjecatelji uspjeli završiti natjecanje.