SJEDIŠTE GRADSKE UPRAVE:
Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Uspješni mladi stolnotenisači iz Preloga

Fotografije uz članak 9
18.01.2020

U dvorani čakovečke 2. Osnovne škole u subotu, 18. siječnja 2020.godine, odigrano je pojedinačno Prvenstvo Međimurja u stolnom tenisu za mlađe kategorije, na kojemu su mladi i perspektivni igrači i igračice Gradskog stolnoteniskog kluba Prelog osvojili čak šest pehara u pet kategorija (od ukupno osam). Lucija Hozjak, Fran Matošić, Helena Cmrečki, Petra Habola i Tonka Hozjak popeli su se na jedno od prva tri postolja i među najbolje mlade stolnotenisače Međimurja. »Samim time, osvajanjem ovih pehara naši najmlađi su dokazali da je stolni tenis u Prelogu na pravom putu te da uz sadašnje rukovodstvo kluba i vrhunskog trenera Roberta Mikaca, uz podršku Grada Preloga i Zajednice sportskih udruga Grada Preloga, ima jasnu viziju za budućnost«, kažu iz GSTK Prelog. Treba čestitati na nastupima za GSTK Prelog i Mirni Beti, Jakovu Gotalu, Eni i Niki Burić, Vanji Čonkaš, Luki Bermancu i Izidori Pongrac. Prvenstvo su organizirali Stolnoteniski klub Putjane i Međimurski stolnoteniski savez, čiji je predsjednik Dražen Korent po završetku najboljima podijelio pokale Saveza. Treba istaknuti da je ponajbolji klupski igrač Dubravko Hozjak u veteranskoj kategoriji osvojio 2. mjesto.

Poredak po kategorijama:

  • najmlađi kadeti: Matija Volf (Šenkovec), 2. Arien Kovačić (Mihovljan), 3. Domagoj Heric (Zasadbreg) i Fran Matošić (Prelog), 5. – 8. Noa Kovačić, Ivan Levačić i Kevin Hajdari (Zas), Mihael Hederić (Kos-Kotoriba)
  • najmlađe kadetkinje: 1. Kyarsa Dunjko (Zas), 2. Hana Sović (Kos-K), 3. Ivona Košir (Zas) i Lucija Hozjak (Prelog), 5. i 6. Mia Rajher (Kos-K) i Ena Burić (Prelog);
  • mlađi kadeti: 1. Dorijan Pišpek (Kos-K), 2. Arien Kovačić (Mih), 3. Fran Matošić (Prelog) i Matija Volf (Šen), 5. - 8. Karlo Mandlin i Filip Poljak (Sv. Marija), Kevin Hajdari i Marko Bakač (Zas)
  • mlađe kadetkinje: Franka Mesarić (Šen), 2. Nela Kovačić (Kos-K), 3. Helena Cmrečki (Prelog) i Antonija Matoša (Zas), 5. – 8. Maja Tkalčec i Larisa Ladić (Mih), Mirna Beti i Nika Burić (Prelog)
  • kadeti: Matija Strbat (Mih), 2. Dino Sović (Kos-K), 3. Sven Poljak (SM) i Roko Lesinger (Goričan), 5. – 8. Luka Gudlin i Patrik Dominić (Gor), Luka Bermanec (Prelog) i Dorijan Pišpek (Kos-K)
  • kadetkinje: 1. Marta Novak (Šen), 2. Franka Mesarić (Šen), 3. Lana Horvat i Nela Kovačić (Kos-K), 5. i 6. Nika Burić (Prelog) i Antonija Matoša (Zas)
  • juniori: Noa Vresk (Mih), 2. Dominik Toplek (Mih), 3. Matija Strbat i Antonio Bodalec (Mih)
  • juniorke: 1. Ana Novak (Šen), 2. Petra Habola (Prelog), 3. Lana Horvat (Kos-K) i Tonka Hozjak (Prelog)
  • 8. Memorijal Nenada Vurušića: 1. Rinaldo Jurinec (Šen), 2. Dubravko Hozjak (Prelog), 3. Josip Magdalenić (Zas) i Boris Preksavec (Put), 5. i 6. Mario Glavak (D. Kraljevec) i Nikola Merdanović (USTA Belica)

Korisni linkovi

Žiro-račun i OIB

IBAN: HR3923900011835500002
Hrvatska poštanska banka d.d. Zagreb

OIB: 55624885874

Kontakt

SJEDIŠTE GRADSKE UPRAVE
Glavna 35,
40323 Prelog karta

CENTRALA:
Tel: +385 (40) 645 301
Faks: +385 (40) 638 691
Email: ured-grada@prelog.hr


Bilten

Pretplatite se na bilten:
Prijava Odjava